SAP Process Architect

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
3 000 - 5 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre spoločnosť zameranú na poskytovanie integrovaných IT riešení obsadzujeme pozíciu SAP Process Architect.
Hlavné zodpovednosti:
- poskytovanie IT riešení a konzultácií v oblasti architerktúry, procesov a funkčného designu významným medzinárodným klientom
- account management a pre- sales aktivity v rámci Slovenska, Česka a DACH regiónu
- práca na strategických témach vrátane marketingu, obchodu a rozvoja tímu
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal mať:
- vzdelanie v oblasti IT, ekonomiky alebo obchodu
- komunikatívnu úroveň anglického a nemeckého jazyka (B2)
- pokročilú znalosť SAP Logistics modulov
- ochotu cestovať 2-3 dni v týždni
- ochotu vzdelávať sa v oblasti nových technológií
- inovatívny prístup a team leaderské schopnosti
- skúsenosť s account managementom a pre- sales sú VÝHODOU
Benefity
- možnosť SAP certifikácií
- home-office (1-2 dni týždenne)
- možnosť vybrať si benefity
- parkovanie hradené zamestnávateľom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk