OBCHODNÝ ZÁSTUPCA- segment poľnohospodárstvo

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na pozícii Obchodného zástupcu v segmente poľnohospodárstvo budete mať na starosti:
- Dosahovať plány predaja
- Držať sa prideleného business plánu: predávať, vyjednávať podmienky a spravovať produktové portfólio v súlade s hodnotami a zásadami spoločnosti
- Identifikovať nové obchodné príležitosti: poznať a udržiavať kontakt so súčasnými a potenciálnymi zákazníkmi v segmente poľnohospodárstvo
- Propagovať portfólio produktov v pridelenom regióne
- Spravovať sieť distribútorov
- Sledovať platobnú morálku zákazníkov
- Zbierať údaje o trhu, cenách a konkurencii
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie v obore poľnoshospodárstvo, prírodné vedy alebo veterinárstvo
- Akčnosť, dravosť a motiváciu rozvíjať sa v obore obchodu
- Anglický jazyk na úrovni B1- mierne pokročilý
Benefity
Úspešný kandidát k práci dostane:
- Firemný automobil aj k súkromným účelom
- Telefón, počítač a aj tablet
- Kvartálny bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk