Vedúci regionálneho centra likvidácie poistných udalostí

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Zabezpečovanie kontrolu zlikvidovaných škôd likvidátormi na jednotlivých pracoviskách a ich následné schvaľovanie priebežne na dennej báze
- Zaškoľovanie novonastúpených likvidátorov
- Metodické usmerňovanie a vzdelávanie kolegov
- Nepravidelné kontrolovanie jednotlivých pracovísk
- Zabezpečovanie predkladania škôd do príslušnej likvidačnej komisie
- Predkladanie všetkých nadlimitných a komplikovaných škôd na komisionálne posúdenie
- Podieľanie sa na školeniach pracovníkov obchodnej siete
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- prax na danej pozícii podmienkou
- ekonomické vzdelanie
- MS programy na užívateľskej úrovni
Benefity
- vzdelávanie
- benefity - pružný pracovný čas
- príspevok - III. pilier
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk