Payroll Analytik s francúzskym jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rozšír svoje skúsenosti v oblasti miezd a staň sa dôležitou súčasťou tímu. Prevezmeš zodpovednosť za administratívne spracovanie celej mzdovej agendy a na výsledky tvojej práce sa budú každý mesiac tešiť všetci tvoji kolegovia. Medzi tvoje hlavné úlohy bude patriť najmä:
- Príprava, spracovanie a kontrola podkladov mzdového účtovníctva pre francúzsky hovoriace krajiny
- Priama administratívna podpora účtovného oddelenia
- Výpočty miezd
- Práca v interných systémoch spoločnosti
- Spolupráca s oddelením ľudských zdrojov
- Reporting
Požadujeme
Ak si myslíš, že táto pozícia je pre teba to pravé, neváhaj a pošli nám svoje CV v anglickom jazyku!
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Aktívna znalosť ANGLICKÉHO (C1) a FRANCÚZSKEHO (C1) JAZYKA
- Min. 1 rok skúseností v oblasti mzdového účtovníctva, financií, analýz PODMIENKOU
- Veľmi dobrá znalosť MS Excel (V/h lookup, pivot tables)
- Veľká motivácia pre oblasť mzdového účtovníctva
- Zmysel pre detail
Benefity
Spoločnosť ponúka viacero zaujímavých benefitov, ktoré Vám predstaví samotná spoločnosť na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk