Staň sa office manažérkou a osobnou asistentkou v jednom!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si dynamická osoba, ktorá sa nebojí rôznorodosti a má rada administratívnu prácu? Vieš zvládať viacero úloh naraz a cítiš sa pri tom ako ryba vo vode? Nasledovná pracovná ponuka by Ťa mohla tým pádom zaujať! Hľadáme office manažérku a osobnú asistentku pre jednu z popredných advokátskych firiem na Slovensku s 27 ročnou tradíciou. Aké aktivity Ťa budú čakať?
- Zabezpečovanie plynulého chodu recepcie
- Administratívne práce (príprava podkladov pre fakturáciu, rezervácia hotelov na služobné cesty, odosielanie pošty, archivácia a pod.)
- Organizovanie stretnutí a starostlivosť o návštevníkov kancelárie
- Telefonická a emailová komunikácia s klientmi, prepájanie hovorov
Požadujeme
Radi ťa zvážime na nasledovnú pracovnú pozíciu, ak spĺňaš tieto kritériá:
- Minimálne 1 rok skúseností s prácou na obdobnej pozícií
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Znalosť MS Office (Word, Excel)
- Dynamickosť, samostatnosť, dôslednosť a profesionálne vystupovanie
Benefity
Spoločnosť ponúka viaceré benefity, ktoré kandidátke rada predstaví na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk