Office Assistant !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Lučenec
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
750 - 950 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Office Assistant.
-Evidencia prijatej a odoslanej pošty za spoločnosti v rámci holdingu
-Evidencia prijatých a vystavených faktúr v programe za jednotlivé spoločnosti, zapisovanie prijatých faktúr spoločností do Evidencie záväzkov
-Rozpoznávanie prijatých a vystavených faktúr v programe za jednotlivé spoločnosti
-Evidencia dokladov z bánk – výpisy z účtov, dokumentárne akreditívy, účtovné kreditné a debetné avíza
-Evidencia podkladov k platbám z kreditných a debetných kariet za jednotlivé spoločnosti
-Evidencia pokladničných blokov za jednotlivé spoločnosti
-Vedenie elektronickej podpisovej knihy, zabezpečovanie elektronických verzií dokumentov a zmlúv
-Kontrola a príprava faktúr na generovanie platobného príkazu za dané obdobie
-Kontrola Knihy došlých faktúr za daný kalendárny mesiac pre účtovnú spoločnosť
-Kontrola mesačných podkladov k DPH pre jednotlivé spoločnosti – Evidencia DPH
-Kontrola mesačných výpisov z účtov jednotlivých spoločností
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
Vzdelanie – stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti – anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
Znalosti – Microsoft Office (pokročilý)
Vodičský preukaz sk. B
Prax – skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
Osobnostné predpoklady – dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
Benefity
*dynamický tím v etablovanej spoločnosti, ktorá neustále napreduje
*možnosť zdokonaliť svoje vedomosti na rôznych školeniach
*nefinančné benefity
*príjemné pracovné prostredie v moderných kancelárskych priestoroch
*pravidelné firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk