Junior Purchasing Officer !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Lučenec
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii
-Spracovávanie a kontrola nákladných listov a fotiek z nakládok v internom softvéri
-Kontrola kvality guľatiny na základe fotiek
-Zasielanie spracovaných dokumentov na zaclenie špedičným spoločnostiam
-Komunikácia s nákupcami guľatiny a riešenie prípadných problémov týkajúcich sa nákladných listov a fotiek
-Úprava údajov v nakládkach podľa pokynov nákupného alebo predajného oddelenia
-Komunikácia s manažérom nákupu ohľadom nakládok, vzniknutých chýb počas nakladania, prestojov, preváženia kontajnerov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
Vzdelanie – stredoškolské
Jazykové znalosti – anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
Znalosti – Microsoft Excel, Word, Outlook (pokročilý)
Prax – skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
Osobnostné predpoklady – zodpovedný a precízny prístup k práci, tímový hráč
Benefity
*dynamický tím v etablovanej spoločnosti, ktorá neustále napreduje
*možnosť zdokonaliť svoje vedomosti na rôznych školeniach
*motivujúci plat, ktorý bude priamo úmerný vašej práci a snahe
*príjemné pracovné prostredie v moderných priestoroch v Lučenci
*pravidelné firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk