Security Application Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do mladého, uvoľneného a kamarátskeho tímu bezpečákov hľadáme ďalšieho nadšenca / machra na bezpečnosť firemných aplikácií.
Čo môžeš očakávať a určite ťa na pozícii neminie:
· Scaning zraniteľnosti na databázach, operačných systémoch a apikáciách
· Identifikovanie slabých miest
· Návrh bezpečnostných aparátov pre informačné systémy, webové aj mobilné aplikácie na miestnych ale i medzinárodných projektoch
· Navrhovanie samoznej bezpečnostnej architektúry v Cloude a kontajneroch
· Podieľanie sa na buidlovaní DevOps pipelines
· Prevádzka security monitoringu - SIEM, NDR, EDR
Požadujeme
· Praktické skúsenosti s návrhom bezpečnostných požiadaviek pre aplikácie
· Znalosť autorizačných a autentifikačných protokolov
· Prax v enterprise Windows, Linux, OpenShift
· Vítané sú tiež skúsenosti z iných oblastí informačnej bezpečnosti, vývoja webových aplikácií, penetračného testovania, cloudov a kontajnerov (Ideálne AWS alebo Azure)
· Nemusíš byť pogramátor, no tiež uvítamé znalosť princípov programovania, čítanie kódu..
· Anglický jazyk B2 - vedieť sa dorozumieť verbálne
Benefity
· 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
· kvartálne odmeny
· flexibilný pracovný čas
· 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
· možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
· moderné priestory
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk