Junior účtovník ( pozícia vhodná pre absolventov )

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
880 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Práca pre účtovné oddelenie nášho klienta, hľadáme junior účtovníka pre správu a sledovanie pohľadávok.
Náplňou práce bude:
- Analýza fakturačných údajov
- Monitorovanie platieb a pohľadávok po termíne splatnosti - cash collection
- Správa dát a údajov v systéme SAP a ich korekcie
- Administratívne činnosti účtovného oddelenia
- Pravidelný reporting pohľadávok a dát pre management spoločnosti
- Komunikácia so zahraničnými kolegami, obchodnými partnermi a zahraničnými zákazníkmi
Požadujeme
Nevyhnutným predpokladom pre túto pozíciu je:
- VŠ Ekonomické vzdelanie
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Výborná práca s MS Excel, balík MS Office
- Časová flexibilita
- Termín nástupu asap
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Akákoľvek administratívna alebo účtovná prax počas VŠ resp. po skončení VŠ aspoň 6 mesiacov
Výhodou:
- skúsenosť na pozícii junior účtovník, účtovník
- znalosť SAP
- znalosť iného jazyka je vítaná
Benefity
- Etablovaná medzinárodná spoločnosť
- Príjemné multinárodné prostredie v Košiciach
- Príležitosť učiť sa a profesne rásť
- Možnosť práce z domu prostredníctvom home office
- Systém benefitov bude prezentovaný priamo na pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk