Purchase order specialist - Home office

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 150 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš predchádzajúce skúsenosti v korporátnom prostredí a chceš sa učiť nové veci? Staň sa členom medzinárodného tímu, kde budeš môcť predviesť svoju samostatnosť a orientáciu na detail a kde tvojou náplňou práce bude:
- Komunikácia v rámci celého tímu a v rámci oddelení
- Komunikácia s dodávateľmi ohľadom prijatia faktúr a platieb
- Riešenie problémov vo fakturácií
- Práca v systéme Ariba
- Spracovávanie dát v Exceli
!!Zaškolovací proces a aj celková práca je vykonávaná z domu!!
Požadujeme
Vhodný kandidát na pozíciu musí mať:
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v korporátnom prostredí, najmenej 2 roky
- Skúsenosti s fakturáciou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2/C1
- Excel na pokročilej úrovni
- Skúsenosti v Ariba sú výhodou
- Orientáciu na detail
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office po dohode s nadriadeným
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk