Sales Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti zdravotníctva, obsadzujeme v súčasnosti pozíciu Sales managera, ktorý sa bude starať o tím na Slovensku a Česku.
Ak sa považujete za osobu so silným analytickým myslením, možno práve Vy ste kandidát, ktorého hľadáme.
Vašou úlohou bude:
- viesť tím, ktorý pôsobí na Slovensku a v Českej republike
- spolupráca v medzinárodnom prostredí
- komunikácia s klientami, udržiavanie dlhodobých vzťahov
- práca s dátami
- spolupráca na projektoch
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- anglický jazyk - C1
- VŠ vzdelanie, ideálne v odbore zdravotníctva
- Excel - pokročilá úroveň (VLOOKUP, IF, kontingenčné tabuľky a pod.)
- skúsenosť s vedením tímu
- silné analytické myslenie, orientácia na prácu s množstvom dát
Benefity
Spoločnosť ponúka aj zaujímavé benefity ako:
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- stabilný zamestnávateľ
- možnosť kariérneho rastu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk