.NET Programátor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 800 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ako nový kolega sa pripojíte k tímu skúsených programátorov, ktorí pracujú na projekte pre zákazníka v oblasti psychologického testovania a hodnotenia. Hlavným produktom je desktopová a webová aplikácia slúžiaca na psychologické testovanie s viac než 100 testami (napr. inteligenčné, osobnostné, výkonnostné, testy pre vodičov).
Požadujeme
- Skúsenosti s programovaním aspoň 4 roky na projektoch
- Skúsenosť s .NET Core 3.1
- Azure DevOps je podmienkou
- Entity Framework
- Angular
- Jira
- WPF alebo WCF
- CI / CD
- Skúsenosť s vývojom v agilnom prostredí
- Angličtina na komunikatívnej úrovni C1
- Nemčina výhodou
Benefity
· Aktuálne sa pracuje z 100% domu, štandardne je to 1-2 dni home office do týždňa
· Ročné odmeny v podobe 13.platu
· Možnosť práce aj na živnosť/s.r.o.
· Flexibilná pracovná doba
· Platene jazykové kurzy angličtiny
· Voľné parkovacie miesta v blízkosti officu
· Spoločenská miestnosť so stolným futbalom a virtuálnou realitou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk