Produktový manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 900 - 2 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu vo sfére technológií hľadáme človeka, ktorý na seba prevezme zodpovednosť Produktového manažéra. Pozícia je obsadzované ako zástup na 5 – 9 mesiacov.

Vašimi úlohami bude:
- starostlivosť o Microsoft produkty (Microsoft Volume Licensing a 365 CSP business)
- spolupráca so sales tímom, zabezpečovanie školení pre sales tím
- zabezpečovanie marketingovej komunikácie – komunikácia s agentúrami
- spolupráca na globálnej úrovni (EMEA, USA)
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- všeobecný prehľad o Microsoft produktoch
- skúsenosť na obdobnej pozícii minimálne 5 rokov (produktový manažér, business manažér, marketing- produkt manažér)
- anglický jazyk C1
- flexibilita, schopnosť riešiť problémy samostatne
- Nástup : ideálne do 1 mesiaca
V súčasnej situácii sa na pozícii pracuje formou home officu.
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk