JUNIOR Procurement Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš dobrú úroveň angličtiny, nevadí ti práca na striedavý pracovný čas a vieš si uľahčiť prácu využívaním rôznych funkcií v Exceli? Máme pre teba super príležitosť, na ktorej sa veľa naučíš.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Práca s objednávkami - od vytvorenia objednávky až po jej fakturáciu
- Komunikácia s tímami v rámci spoločnosti
- Práca s internými systémami - sledovanie objednávok
- Reportovanie
Pracuje sa na striedavý pracovný čas:
1 týždeň denná smena: 9:00 - 17:30
1 týždeň večerná smena 14:30 – 23:00 nadštandardné príplatky za večernú smenu
Požadujeme
Hľadáme kandidáta:
- S ukončeným vysokoškolským vzdelaním
- S predchádzajúcou administratívnou skúsenosťou - výhodou
- S komunikatívnou úrovňou anglického jazyka (slovom aj písmom)- úroveň B2
- So znalosťou MS Excel - pivotky, VLOOKUP
- Komunikatívnych, proaktívnych a s analytickým myslením
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- 5 dní 100% hradenej PN
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Ročné bonusy
- Po zaučení možnosť home office - 5x do mesiaca
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122