Logistický koordinátor !

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Galanta
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Máš predchádzajúcu skúsenosť z logistiky? Hľadáš zmenu?
Máme pre teba zaujímavú pracovnú príležitosť na pozícií Logistický koordinátor v SEREDI.
Tvojou hlavnou úlohou bude:
- Koordinácia aktivít, riešenie každodenných nezrovnalosti zásob
- Aktívna komunikácia s poskytovateľom logistických služieb
- Kontrola fakturácie
- Sledovanie vývoja nákladov
- Riešenie distribučných činností a aktivít medzi miestnym zákazníckym servisom a poskytovateľom logistických služieb
- Definovanie správnych dopravných kapacít
- Sledovanie a dodržiavanie KPI
- Kontrolovanie dopravných faktúr
- Sledovanie vývoja nákladov voči stanovenému fixnému rozpočtu
- Kontrola skladového hospodárstva, koordinácia dopravy
- Optimalizácia nákladov, príprava objednávok
Požadujeme
Vhodný kandidát spĺňa tieto požiadavky:
- predchádzajúca pracovná skúsenosť z oblasti logistiky - pozícia logistický koordinátor
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Ochota cestovať - 4 krát ročne
- Dobré komunikačné zručnosti
- Zodpovednosť
- Schopnosť pracovať v medzinárodnom prostredí
Benefity
- Príspevok na dopravu
- Práca v medzinárodnom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu
- Príležitostné cestovanie vrámci Európy do 4 krát ročne
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk