Hľadáme finančného analytika!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si analytický typ a rád pracuješ s číslami? Zaujíma ťa zároveň oblasť daní, nemáš v nej skúsenosti, ale chcel by si nejaké nabrať? Ponúkame ti zaujímavú pracovnú pozíciu v medzinárodnej spoločnosti, v ktorej by si vedel nájsť svoje uplatnenie. Aké zodpovednosti na danej pozícií môžeš očakávať?
- Klasifikácia výrobkov/produktov v súvislosti s daňovými účelmi
- Analýza, ako čo najlepšie výrobky/produkty zdaniť
- Účasť na interných auditoch
- Účasť na rôznych projektoch
Požadujeme
Radi ťa na pracovnú pozíciu zvážime, ak spĺňaš nasledovné požiadavky:
- Minimálne 2-3 roky skúseností s prácou v SSC
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Výhodou je už predchádzajúca skúsenosť s reportingom
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk