Manažér údržby lakovne

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Novootvorená pozícia v zahraničnej automotive spoločnosti
- Príprava plánu údržby liniek, strojov a zariadení pracoviska lakovne
- Zabezpečovanie funkčnosti strojov a zariadení, minimalizácia prestojov
- Navrhovanie technických a systémových riešení zlepšovania a zefektívnenia údržby lakovne v súlade s príslušnými normami
- Analýza príčin prestojov, odstraňovanie príčin
- Vykonávanie operatívnych a preventívnych opráv strojov a zariadení
- Implementácia štandardov 5S v oblasti údržby lakovacích zariadení
- Zaškoľovanie pracovníkov, riadenie tímu údržbárov, hodnotenie
- Zodpovednosť za príslušnú dokumentáciu
- Zabezpečovanie náhradných dielov
- Tvorba ročných investičných plánov
- Zefektívňovanie, znižovanie nákladov
- Monitoring spotreby materiálu v internom programe spoločnosti
Požadujeme
- Vzdelanie v odbore elektrika, pneumatika, automatizácia
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti spojené s údržbou lakovne, ideálne lakovacie linky, roboty
- Schopnosť diagnostiky mechanických, elektrických a elektronických problémov na lakovacích zariadeniach (automatické, robotické, poloautomatické lakovacie linky)
- Schopnosť diagnostikovať a opraviť poruchy mechanických, elektrických, pneumatických a hydraulických zariadení oddelenia lakovne
- Znalosť PLC programovania
- Vysoká miera samostatnosti
- Schopnosť nastaviť procesy a plány údržby
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, schopnosť dorozumieť sa so zahraničným manažmentom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk