Produkt manager

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme tvorivého a na biznis zameraného šikovného človeka, ktorý bude koordinovať a riadiť tvorbu produktu (webová a mobilná aplikácia)
- riadenie vývoja produktu (mobilná a webová aplikácia)
- spracovanie technických špecifikácií a zadania pre programátorov, pre UX/UI, pre SEO
- kontrola celého procesu: od implementácie, cez testovanie až po nasadenie nového produktu
- riadenie produktového tímu, kontrola práce členov produktového tímu
- priebežná analýza zákazníckych potrieb a návrh opatrení na zvýšenie spokojnosti používateľa s produktom
- zodpovednosť za plnenie produktových cieľov, obchodných cieľov
- sledovanie konkurenčných produktov a projektov
Požadujeme
- prax na podobnej pozícii min. 2-3 roky so samostatnou tvorbou webových alebo mobilných produktov / projektov a prípadne podporou vývojového tímu
- schopnosť písať zrozumiteľné technické špecifikácie
- znalosť UX princípov alebo SEO optimalizácie
- skúsenosti s webovou analytikou (napr. Google Analytics, Search console)
- podnikateľský duch orientovaný na cieľ a schopnosť dosiahnuť výsledky
- analytické a kritické myslenie, rozhodovacie a argumentačné schopnosti
Benefity
- možnosť pracovať v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí mobilných aplikácií
- flexibilný pracovný čas, homeoffice, sick days
- HR program
- firemné akcie
- koncoročné bonusy
- účasť na vzdelávacích akciách, konferenciách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk