Key account manager

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- riadenie obchodného oddelenia
- príprava návrhov a plánov pre obchodnú stratégiu
- nadväzovanie obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi
- starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete
- aktívna komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
- rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí
Požadujeme
- skúsenosti s ponukou a predajom produktov v oblasti stavebníctva výhodou
- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni B2
- schopnosť udržiavať obchodné vzťahy
- ochota cestovať
- vodičský preukaz sk. B
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk