DWP Programátor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 300 - 3 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne hľadáme posily do tímu v podobe šikovného programátora, ktorého náplňou práce ale nebude samotný vývoj, ale správa Microsoft Power Platform v agilnom prostredí.
Náplň práce zahŕňa tiež:
- Správu a manažovanie Microsoft Power Platformy
- Riešenie nasadení produktov
- 3. level podpory koncových užívateľov
- Konfiguračné zmeny
- Riešenie technických problémov, ktoré vznikajú na platforme
- Vytváranie templatov aplikácií a procesov pre užívateľov
- V obmedzenej miere aj podpora pri vytváraní aplikácie
Požadujeme
- Skúsenosť s office 365 podmienkou
- Ročná skúsenosť so softvérovým vývojom alebo administráciou
- Pochopenie programátorskej logiky na pozadí
- Skúsenosť s Cloudovými riešeniami je veľkou výhodou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Ochota učiť sa nové veci
Benefity
- Garantovaný 13. plat na základe výkonu spoločnosti
- Home office v neobmedzenej miere
- 5 dni dovolenky navyše
- 6x sick day do roka
- Flexibilný pracovný čas (medzi 6:00-22:00)
- Eco Benefit: preplácanie eco spotrebičov/produktov do výšky 3 600 €
- Príspevok na dopravu
- Hradené gastrolístky aj za dni dovolenky
- Zmluva na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk