EMEA Microsoft Product Manager/Program Manage

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 900 - 2 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme produktového manažéra pre Microsoft produkty- Volume Licensing a 365 CSP business, ktorý rád poskytuje mentoring pre svojich kolegov a tiež kooperuje s externými dodávateľmi.
Denné zodpovednosti na pozícii budú zahŕňať:
- rozširovanie riešení a produktov
- podpora a zaúčanie kolegov
- sledovanie noviniek o produktoch
- participácia na marketingových aktivitách
- komunikácia so sales tímom
- spolupráca na biznisových rozhodnutiach
Ponuka je krátkodobá, v trvaní 5 až 9 mesiacov s nástupom ASAP.
Požadujeme
Požiadavky:
- expertná znalosť Volume Licensing a 365 CSP
- skúsenosti s produktovým/ biznis manažmentom
- komunikácia v anglickom jazyku na plynulej, pokročilej úrovni- B2/C1
- schopnosť prispôsobiť sa nastaveným procesom
Benefity
Benefity
- flexibilný pracovný čas
- plne hradené stravné lístky
- zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove
- teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk