Hľadáme junior účtovníka so znalosťou VBA – si to ty?

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti v účtovníctve či kontrollingu a chcete sa v svojej kariére posunúť vpred? Ste zároveň technciký typ, ktorý ovláda Excel a VBA? Ak ste sa v týchto otázkach našli, máme pre Vás zaujímavú pracovnú príležitosť. Čo na tejto pracovnej pozícií môžete očakávať?
- Tvorbu a spracovanie vstupných dát
- Udržiavanie už existujúcich automatizácií (vytvorené v Exceli pomocou VBA)
- Navrh ďalších možných automatizácií dát a procesov účtovníctva
- Implementácia nových IFRS štandardov
Požadujeme
Radi Vás na pracovnú pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne 2 roky skúseností s komplexným účtovníctvom prípadne kontrollingom (znalosť PnL a BS)
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Pokročilá znalosť MS Excel (schopnosť pracovať s makrami na úrovni spustenia a úprav)
- Znalosť program SAP
Benefity
Spoločnosť ponúka viaceré benefity, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk