PRÍPRAVÁR STAVEBNÝCH PONÚK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 790 - 1 790 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na pracovnej pozícii Prípravár stavebných ponúk budete mať na starosti:
- monitoring vestníkov – verejného obstarávania a obchodného
- výber zverejnených súťaží zodpovedajúcich kritériám obchodného plánu
- zabezpečovanie súťažných podkladov a kontrola ich úplnosti
- kontrola a kompletizovanie súťažnej ponuky a jej archivácia v zmysle registratúrneho poriadku
- odovzdanie a spracovanie súťažnej ponuky
- účasť na otváraní obálok a vyhodnotenie výsledkov
- vedenie a správa technickej dokumentácie v rámci úseku
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupeň – odbor pozemné stavby
- Prax minimálne 4 roky na rovnakej alebo podobnej pozícii
- Skúsenosti s MS Office na pokročilej úrovni
- Vodičský preukaz skupiny B
- Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka veľkou výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111