KEY ACCOUNT MANAGER (technické riešenia)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť viesť kľúčových zákazníkov v oblasti techniky a stavebníctva v B2B segmente na pozícii Key accouunt manager.
Vašou úlohou bude:
- Niesť zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov- tržby, profitabilita a stav pohľadávok
- Aktívne propagovať nové služby a produkty
- Budovať dlhodobé obchodno-partnerské vzťahy s aktuálnymi partnermi a identifikovať nových potenciálnych zákazníkov
- Monitorovať činnosti konkurencie
- Pravidelne reportovať
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- Minimálne trojročná skúsenosť so starostlivosťou o kľúčových zákazníkov v B2B segmente
- Vodičský preukaz sk. B
Benefity
- služobné auto na súkromné účely Škoda Octavia
- Multisport karta
- Home Office
- Stravné (cena lístka 4 EUR, zamestnanec dopláca 1,12 EUR)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk