Senior analytik nefinančného rizika

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s kontrolou procesov? Zameriavali ste sa na nefinančné riziko? Hľadáme nového kolegu, špecialistu na oddelenie zabezpečovania kvality procesov v oblasti medzinárodného bankovníctva.
Hlavnými úlohami na tejto pozícii bude nasledovné:
- Analýza a identifikácia možných rizík pre únik dát v rámci spoločnosti
- Hodnotenie rizikovosti, nastavovanie a implementácia rozličných kontrol naprieč pobočkami
- Reporting ohľadom kontrol a rizík na globálnej úrovni
- Poskytovanie poradenstva pre iné pobočky v rámci spoločnosti, aj na globálnej úrovni
- Spolupráca s internými tímami
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- Minimálne 1 rok skúseností z oblasti risk manažmentu, KYC, compliance, interný audit
- Pokročilá znalosť angličtiny (úroveň C1) je nutnosťou
- Schopnosť komunikovať nezrovnalosti, upozorniť na možné chyby a sústrediť sa na detaily
- Samostatnosť, priamočiarosť, inovatívnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov či už finančných, alebo nefinančných, ktoré predstaví zástupca firmy kandidátovi počas osobného pohovoru.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk