Ruby on Rails- Junior Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak chceš naštartovať svoju kariéru vo švajčiarskom start-up projekte so zameraním na investície, príležitosť sa otvára pre Ruby on Rails Developerov.
Budeš mať možnosť rozvíjať svoje technické znalosti a developerské skilly na backendových riešeniach, a tiež možnosť aplikovať svoje inovatívne nápady v agilnom prostredí.
Techstack:
Ruby on Rails, PostgreSQL, Angular, Google Cloud, Git
Požadujeme
Požiadavky:
- skúsenosti s vývojom BE riešení (ideálne Ruby on Rails)
- motivácia rozvíjať svoje kompetencie
- lojálny prístup k práci
- komunikácia v anglickom jazyku na pokročilej úrovni (B2/C1)
Benefity
Benefity:
- možnosti kariérneho rozvoja
- mentoring od senior kolegov
- možnosť naučiť sa kooperovať s tímom na remote
Ďalšie benefity ti budú predstavené samotnou spoločnosťou.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk