Junior Backend Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre švajčiarský Start-Up, ktorý pôsobí v poli investícií a obchodovania, hľadáme šikovného a motivovaného BackEnd Developera.
Otvára sa možnosť pracovať na vývoji v jazyku Ruby on Rails, posúvať kvalitatívne svoje skúsenosti v programovaní a zároveň dostaneš možnosť prinášať vlastné nápady.
Techstack:
· Ruby on Rails
· PostgreSQL
· Angular
· Google Cloud
· Git
Požadujeme
Požiadavky:
· skúsenosti s vývojom BE riešení (ideálne Ruby on Rails)
· pozrieme sa na tvoj profil aj ak máš prax v PHP, Django, Pythone aleb v Java
· motivácia rozvíjať svoje kompetencie
· zodpovedný prístup k prácu
· plynulé vyjadrovanie v anglickom jazyku
Benefity
Benefity:
· možnosti kariérneho rozvoja
· mentoring od senior kolegov
· možnosť naučiť sa kooperovať s tímom na remote
Ďalšie benefity ti budú predstavené samotnou spoločnosťou.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk