OPERÁTOR VÝROBY - OBSLUHA LISU (KECHNEC)

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
840 - 950 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- Obsluha a nastavenie výrobnej lisovacej linky
- Príprava, prísun a výmena materiálu na linke
- Zodpovednosť za kvalitu dielov, vykonávanie pravidelných meraní
- Vizuálna kontrola hotových dielov
- Obsluha žeriava pre presun materiálu, nástrojov
- Vykonávanie operatívnej a plánovanej údržby lisu
- Prestavba stroja na iný výrobok podľa technickej dokumentácie
- Práca v SAP (evidencia materiálu, údržba)
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie 5S štandardov
Požadujeme
- SŠ vzdelanie (technické zameranie – výhodou)
- Skúsenosti na pozícii operátor výroby
- Skúsenosť s technológiou lisovania veľkou výhodou
- Spôsobilosť na VZV, žeriav – výhodou
- Základná znalosť čítania technickej dokumentácie
- Skúsenosti s meracími prístrojmi
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Ochota vycestovať v rámci tréningu na niekoľko týždňov do zahraničia (Kanada, Nemecko)
- Práca na 1 zmenu (časom prechod na 2 zmeny)
Benefity
- Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
-13.plat garantovaný zamestnávateľom
- Nadštandardné príplatky
- Stravné lístky
- Príspevky zo Sociálneho fondu
- Príspevok na cestovné
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk