Hľadáme mzdového účtovníka do Malaciek!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do spoločnosti so sídlom v Malackách hľadáme šikovného mzdového účtovníka/účtovníčku. Ste to vy? Čo Vás bude na pozícií čakať z hľadiska pracovnej agendy?
- Komplexné spracovanie mzdovej agendy
- Komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou
- Spracovanie dochádzky, zároveň správa dochádzkového systému
- Personalistika (zmluvy, nástupy, lekárske prehliadky)
- Komunikácia so zamestnancami a manažérmi ohľadom pracovno-právnych otázok
Požadujeme
Radi Vás zvážime na danú pracovnú pozíciu, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne 3 roky skúsenosti v oblasti mzdového účtovníctva
- Znalosť anglického jazyka na úrovni A2/B1 (zvážime však aj kandidáta bez angličtiny)
- Komunikatívnosť, ľudskosť a prívetivosť
- Schopnosť diskutovať o veciach, prinášať nové podnety
- Nebáť sa dohľadať sa informácie
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ako možnosť HO, multisport kartu, finančný bonus a ďalšie, ktoré radi predstavíme osobne.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk