Junior VAT špecialista

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 130 - 1 250 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte za sebou štúdium daňovníctva, či financií ako takých? Máte chuť využiť svoje poznatky v praxi?
Dane, daňové priznania, Intrastat, audit, daňové rekonsiliácie sú pre vás zaujímavou oblasťou? Ak všetky tieto aktivity chcete riešiť dokonca na GLOBÁLNEJ urovni v anglickom jazyku, tak zbystrite pozornosť.
Ako junior daňový špecialista/analytik budete:
- riešiť na globálnej úrovni daňové záležitosti medzinárodnej firmy, jej pobočiek a centrály
- poskytovať daňové riešenia a služby na vyžiadanie zo zahraničia
- pripravovať daňové priznania na ich podanie
- reportovať do zahraničia ohľadom daňových úkonov
- komunikovať s internými aj externými partnermi (externé konzultačné firmy)
- zodpovednosť za účtovné rekonsciliácie na úrovni hlavnej účtovnej knihy
- spolupráca s oddelením zákazníckej podpory, účtovníkmi a nákupom
Požadujeme
Čo očakávame od vás?
- Ekonomické vzdelanie (minimálne ukončený Bc. stupeň)
- Aktívnu angličtinu slovom a písmom (všetky vaše pracovné aktivity a prostredie je anglicky hovoriace)
- Skúsenosť v oblastí daní alebo financií výhodou
- Motivácia pre daňovú oblasť
- Analytické myslenie
- Excel na úrovni pivotiek
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk