Vieš po anglicky a máš skúsenosti s prácou v administratíve? Tak poď k nám.

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 950 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máš skúsenosti v administratíve, hovoríš plynule po anglicky tak nám pošli svoj životopis.
Máme pre Teba zaujímavú ponuku v medzinárodnej spoločnosti, kde si svoje skúsenosti rozšíriš.
Tvojou hlavnou náplňou bude:
- administrativa
- práca s interným systémom
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratíve veľkou VÝHODOU
- Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
- Aktívna znalosť MS Excel (využívanie v/h lookup, kontingenčné tabuľky)
- Proaktívny prístup k práci
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk