Riaditeľ hotela

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zodpovednosť za riadenie celého hotela
- Organizovanie, koordinovanie a kontrola každodenných činností hotela v súčasných rýchlo sa meniacich podmienkach
- Nábor, motivácia a riadenie zamestnancov
- Zodpovednosť za obchodné a finančné výsledky hotela
- Participácia na rozvoji obchodných aktivít
- Zodpovednosť za maximálnu spokojnosť klientov hotela
- Schopnosť reagovať na meniace sa podmienky na trhu, vysoká miera adaptability
- Dodržiavanie platnej legislatívy, vypracovanie a tvorba interných predpisov
- Participácia na marketingových a PR aktivitách hotela
- Pravidelný reporting
Požadujeme
- Odbornosť a profesionalita v hotelierstve a gastronómii
- Skúsenosti s riadením, prípadne prevádzkovaním hotela
- Výborné organizačné a vodcovské schopnosti
- Strategické a analytické myslenie
- Obchodný duch
- Silná prozákaznícká orientácia
- Reprezentatívnosť a profesionálna komunikácia
Benefity
- Široký interný program benefitov, tieto budú komunikované počas osobného stretnutia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk