Manažér pre servis VZT, chladenia

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 900 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí v oblasti servisu VZT, chladenia;
- rozvoj existujúceho oddelenia servisu;
- riadenie a koordinácia servisného tímu HVAC (zariadenia vykurovania, vetrania a klimatizácie);
- efektívne plánovanie výkonov;
- komunikácia so zákazníkom;
- tvorba cenových ponúk.
Požadujeme
-vzdelanie v odbore
technické alebo elektrotechnické; TZB, HVAC
- predchádzajúca skúsenosť na pozícii Business Develompemnt Manager vítaná
Benefity
Konečná výška základnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.
- ročný výkonnostný bonus;
- finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
- finančný príspevok pri životnom jubileu;
- dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
- možnosť odborného vzdelávania a rozvoja;
- športové a spoločenské aktivity.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk