Tax Manager - remote work z Bratislavy

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne pre klienta hľadáme skúseného daňového manažéra, ktorý má skúsenosť s daňami v rámci SSC. Vašou úlohou by bolo zastrešiť projekt centralizácie procesov nepriamych daní v Košiciach.
- Prvotne sa plánuje preberať spracovanie daňových príkazov z Nemecka, Francúzska, UK a časom sa agenda bude rozširovať
- Prácu je možné vykonávať z Bratislavy s pravidelnými služobnými cestami (raz mesačne) do Košíc
- Tím v Košiciach ešte nie je vytvorený
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spínate nasledujúce požiadavky:
- Skúsenosť s nepriamymi daňami v rámci SSC (ideálne na manažérskej úrovni)
- Plynulý anglický jazyk (C1) pravidelná komunikácia so zahraničím
- Uprednostníme uchádzačov, ktorí už majú skúsenosť s tranzíciou procesov
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity, ktoré Vám budú odprezentované priamo spoločnosťou v prípade pozvania na pracovný pohovor.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111