HR Manager ! Výrobná spoločnosť !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 2 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Poskytovanie aktívnej podpory pre implementáciu HR stratégií
- Riadenie malého tímu v rámci personálneho oddelenia
- Podpora HR manažmentu v oblasti riadenia talentov a výkonnosti zamestnancov
- Účasť na rôznych HR projektoch
- Riešenie interných personálnych problémov a sťažností
- Spolupráca pri implementácii nových rozvojových programov a tréningov
- Príprava analýz podľa KPIs v HR oblasti
- Návrhy na zefektívnenie procesov
- Menšia výrobná spoločnosť
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Skúsenosť na danej pozícii podmienkou - výrobná spoločnosť !
- Znalosť zákonníka práce
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Komunikatívnosť, proaktívnosť, motivujúce schopnosti
Benefity
- bonusy, benefity
- služobný automobil
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk