Vedúci prípravy výroby (Stavebníctvo)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na starosti budete mať:
- kontrola súťažných, zmluvných podmienok
- kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie a jej kompletnosti
- spracovanie a kontrola výkazov výmer podľa projektovej dokumentácie
- výber subdodávateľov , vrátane rozboru dodávok a služieb
- spracovanie rozpočtov, dodatkov dodávateľských zmlúv a podkladov k dodatkom investorským zmluvám, kalkulácii, kontrola výkazov výmer
- príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác
- príprava a riadenie elektronických aukcií
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupeň – stavebná fakulta
- prax na obdobnej pozícii minimálne 5 rokov
- organizačné a riadiace schopnosti
- počítačové znalosti: CENKROS, WORD, EXCEL, Outlook na úrovni pokročilý
- vodičský preukaz sk. B
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111