Špecialista účtovníctva a skladového hospodárstva - MALACKY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáte novú výzvu a príjemné pracovné prostredie? Náš klient zas hľadá skúseného finančného controllera, keďže práce pribúda a tak sa tím rozrastá. Keďže klient má sídlo v Malackách, je samozrejmosťou príspevok na cestovanie.
Na tejto pozícii by ste boli zodpovedný/á za:
- cenotvorbu- nastavovanie vstupných a výstupných cien
- analýza marží, pohybov v skladovom hospodárstve
- podieľanie sa na mesačných, ročných uzávierkach
- analýzu a reporting kľúčových ukazovateľov, výsledkov
- spoluprácu s auditormi
- inventúru zásob
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledujúce kritériá:
- 2 ročná prax v účtovníctve, controllingu, audite alebo na pozícii finančného analytika
- znalosť komplexného účtovníctva
- skúsenosť s vykazovaním zásob, so skladovým hosporárstvom
Ako súčasť medzinárodnej firmy budete v styku s kolegami zo zahraničia, takže musíte ovládať anglický jazyk na hovorovej úrovni- plynulý prejav, dostatočná slovná zásoba.
Benefity
Benefity spoločnosti Vám radi bližšie priblížime na pohovore, avšak môžete rátať s:
-13. platom
- príspevkom na cestovanie
- 5 dní dovolenky naviac
- flexibilným pracovným časom
- príspevok na DDS
a mnoho ďalších.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk