Business Analyst

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máte záujem využívať vaše komunikačné schopnosti, máte prehľad o vývoji aplikácií a ste schopný úlohy dotiahnuť k úspešnému koncu, otvára sa pre vás príležitosť na pozícii IT Biznis Analytika.

Vašou náplňou práce bude:
- komunikácia s klientom
- pochopenie potrieb biznisu
- spracovanie funkčných požiadaviek a špecifikácií
- spolupráca s developerským tímom a testermi
- tvorba a úprava technickej dokumentácie
- práca v agilnom prostredí a využívanie Scrum metodiky
- využívanie toolov: Jira, MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- pochopenie procesu vývoja softvérového produktu
- IT background
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- schopnosti kooperovať s rozličnými tímami
- prehľad v projektovom riadení
- znalosť Jira/ Confluence/ MS Office
Benefity
Benefity:
- extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
- finančné bonusy
- jazykové kurzy
- multisport karta
- kurzy nemčiny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111