User Access Management Administrator

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 250 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš technickú školu za sebou a máš chuť naštartovať svoju kariéru v IT Security?
V tom prípade je tvojím prvým krokom User Access manažment. Ak s UAM dokonca máš skúsenosti bude to tvojou obrovskou výhodou.
Za čo budeš zodpovedný?
- Prideľovanie prístupov a práv do aplikácií spoločností
- Revízia priradených prístupových práv
- Blacklist používateľov
- Práca v Active directory
- Kontrolovanie loginov
- Manažovanie prístupov pre rôzne typy aplikáci
Požadujeme
- ovládanie Excelu na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, používanie makier)
- vysokoškolské vzdelania v oblasti IT alebo základný IT prehľad
- angličtina na komunikatívnej úrovni minimálne B2
- logické a analytické myslenie
Benefity
Benefity budú prediskutované priamo na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk