Service Delivery Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v blastí technológií obadzujeme pozíciu Service Delivery Manager. Ak máte predchádzajúcu skúsensoť na pozícií, považujete sa za človeka s výbornými komuniakčnými schopnosťami a time management máte v malíčku, potom radi uvítame Váš životopis.
Vašou hlavnou náplňou na pozícii bude:
- spolupráca na pridelených projektoch
- cenové negociácie
- zabezpečovanie komunikácie s klientami ale aj interná komunikácia naprieč oddeleniami
- procesovanie, trackovanie objednávok - riešenie vzniknutých problematických situácií
- sledovanie procesu dodania
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- bezproblémová komunikácia v anglickom jazyku C1
- základná orientácia v pojmoch z oblasti telekomunikácií
- flexibilita (pozícia si niekedy vyžaduje aj prácu vo večerných hodinách)
- základná znalosť Ms Office
- skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky
- silná prozákaznícka orientácia
- reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť viesť projekty, time management
Pozícia je v súčasnej situácii obsadzovaná formou práce z domu, kontrakt je nastavený na rok s možnosťou predĺženia spolupráce.
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office po dohode s nadriadeným
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk