Účtovník/ Účtovníčka

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- účtovanie výpisov
- vypracovanie a aktualizácia interných účtovných smerníc predpisov
- mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce
- odsúhlasovanie záväzkov
- daň z príjmu právnických osôb
- sledovanie pohľadávok po lehote splatnosti
- vymáhanie pohľadávok po lehote splatnosti - nutná kumunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
- analýza pohľadávok
- pokladňa ( príjem, výdaj, cestovné poistenie, drobný nákup)
Požadujeme
- SŠ , VŠ ekonomického zamerania
- skúsenosti v oblasti účtovníctva a financií (2 -3 roky)
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni, každodenná komukácia so zákazníkmi slovom a písmom
- znalosť MS Office najmä programu Excel
- znalosť SAP vítaná
Benefity
- základná mzda od 1100 - 1500 Eur brutto mesačne + 5 % prémie mesačne za plnenie pracovných úloh po skúšobnej dobe
- DDS -3 %
- stravný lístok v hodnote 5 Eur formou stravovavcích kariet
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- príspevok na dopravu
- letný plat
- 13ty plat
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk