Vedúci plánovania výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
vedenie tímu na oddelení plánovania
- zodpovednosť za plánovanie výroby
- riadenie spracovania zákazníckych objednávok
- podieľanie sa na fáze zavádzania nových produktov do výroby
- evidovanie a trekovanie jednotlivých fáz výrobného procesu, analýza možných rizík a ich predchádzanie
- riešenie vzniknutých problémov v oblasti plánovania (neskorá dodávka, odstávka linky, nedostatok materiálu atď.)
- reporting manažérovi logistiky
Požadujeme
skúsenosť s vedením menšieho tímu
- prax s plánovaním výroby (automotive TIER 1/2)
- skúsenosť s JIT a JIS
- aktívny používateľ MS Office (Excel)
- skúsený užívateľ SAP
- aktívna znalosť anglického jazyka
- ďalší jazyk výhodou (NJ, FJ)
- analytické myslenie
Benefity
Konečná výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore, môže byť vyššia, ako je uvedené, závisí od skúsenosti
- 13-ty a 14-ty plat
- pružná pracovná doba
- možnosť jazykového vzdelávania
- množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni)
- stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk