Obchodný manažér (technická oblasť)

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zodpovednosť za plnenie predajných plánov produktov a služieb
- Identifikácia nových obchodných príležitostí a stanovenie plánu akvizície
- Riadenie a kontrola efektivity predajných tímov
- Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Vyhodnocovanie dát pre optimalizáciu predajných postupov s cieľom zlepšiť predaj produktov
- Určovanie stratégie predaja a postupov
- Identifikácia úzkych miest v predajnom business modele
- Aktualizácia údajov o predaji v systéme
- Analýza trhu a reakcia na aktuálne zmeny
- Spolupráca pri marketingových aktivitách
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie
- Prax na pozícii Obchodného zástupcu/ Regionálneho obchodného zástupcu min. 3 roky (technická oblasť)
- Skúsenosť s riadením predajnej siete
- Schopnosť analyzovať dáta a navrhovať riešenia na zlepšenie
- Proaktívny prístup
- Rozhodnosť
- Leadership
- Flexibilita, samostatnosť
- Orientácia na procesy a výsledok
Benefity
Benefity budú odprezentované na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321