Hľadáme skúseného hlavného účtovníka/čku!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na pozíciu pre nášho klienta hľadáme skúseného hlavného účtovníka/čku, ktorý má za sebou dlhoročnú prax v danej oblasti a chcel by ju zužitkovať v stabilnej firme. Na pozícií môžete očakávať:
- Vedenie 12 členného tímu účtovníkov/čiek - rozvoj, motivácia, vzdelávanie
- Účtovná operatíva – závierky, metodika či kontrola účtovníctva
- Aktívna účasť na finančnom plánovaní spoločnosti
- Optimalizácia procesov
Požadujeme
Radi Vás na danú pracovnú pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne 7 ročná prax v oblasti účtovníctva (najlepšie v priemyselnej/podnikovej oblasti)
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- Znalosť slovenských účtovných štandardov (SAS)
- Skúsenosť s vedením tímu
- Výhodou je znalosť medzinárodných účtovných štandardov (IFRS)
Benefity
Spoločnost ponúka zaujímavé benefity, ktoré rada predstaví kandidátovi na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk