Software Engineer for Test Automation

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta hľadáme skúseného Java Developera, ktorý má záujem podieľať sa na vývoji systému, ktorý využívajú mnoho veľkých spoločností na svete.
V tomto vývojárskom centre ponúkajú uplatnenie pre kreatívnych JAVISTOV, ktorých motivuje úspech v práci a ktorí plánujú dlhodobo rozvíjať svoju kariéru v úspešnej IT spoločnosti.
Náplň práce:
- Vývoj frameworkov pre automatizované testovanie systému
- Návrh, kódovanie a implementácia našich centrálnych systémov pre automatizácie testov
- Údržba virtuálnych strojov, na ktorých bežia automatické testy
- Podpora našich medzinárodných vývojových tímov pri používaní frameworkov a systémov
- Práca v agilnom vývojovom tíme
Využívaný tech-stack:
Práca s Java, JavaScript, TypeScript, Windows and Linux, Jenkins, Docker, VirtualBox, Maven
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 2 roky skúseností s vývojom v JAVE
- Skúsenosti s Jenkins, Docker, VirtualBox, Maven – NICE TO HAVE
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
- Dobré komunikačné znalosti a schopnosť kooperovať v tíme
Benefity
- Ročný finančný bonus až do výšky 150% mesačného platu
- Technické kurzy a certifikácie
- Jazykové kurzy
- Nákup odbornej literatúry
- Možnosť práce z domu (V súčasnosti však práca na full-time home office)
- Extra dni dovolenky, Sick days
- Vynikajúci balík odmeňovania s ďalšími sociálnymi a lekárskymi výhodami
- a mnoho iných
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111