Junior Finance Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Poprad
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
950 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš vyštudovanú ekonómiu a baví ťa práca s číslami?
Pracuješ s Excelom na pokročilej úživateľskej úrovni ( VLOOKUP, SUMIF, COUNTIF)?
Vieš vytvoriť kontingenčnú tabuľku a pracovať s ňou?
Baví ťa práca s číslami a komunikuješ anglicky aspoň na mierne pokročilej úrovni?
Máš za sebou už finančnú skúsenosť ( controller, reporting specialist apd. )?
Pošli nám svoje CV a radi sa s tebou porozprávame o pozícii.
Požadujeme
- VŠ vzdelanie ekonomického zamerania - podmienka
- výborná práca s Excelom a dátami
- anglický jazyk - minimálne na stredne pokročilej úrovni
- záujem o prácu v oblasti financií a analýz
- orientácia na detail, logické myslenie
Benefity
Budú predmetom osobného pohovoru.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk