Referent zákazníckej logistiky

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Aktualizácia výrobných plánov na základe požiadaviek zákazníkov
- Spolupráca s Vedúcim plánovačom pri kontrole výrobných plánov
- Aktualizácia zákazníckeho portfólia
- Analýza požiadaviek zákazníkov a informovanie zákazníkov o akýchkoľvek obmedzeniach pri dodaní komponentov
- Organizácia transportov
- Spolupráca s oddelením kvality a riešenie reklamácií
- Zabezpečenie colného odbavenia
- Reportovanie ohľadom zásielok a analýza kvality dodania
- Organizácia špeciálnych prepráv v prípade oneskorených zásielok
- Spoluúčasť pri plánovaní zásob a plánovanie na dlhé obdobie
- Zástup počas MD (min. na 2-3 roky, v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť predĺženia)
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Prax na obdobnej pozícii na logistike vo výrobnej spoločnosti min.2 roky (automotive – výhoda)
- Plynulá znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
- Znalosť programu SAP - výhodou
- Výborné komunikačné schopnosti
- Schopnosť samostatne pracovať
- Výborný time management
- MS Office - pokročilý
Benefity
- Práca v priateľskom kolektíve medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť profesného rastu
- Príspevok na cestovné
- Ročný bonus (v hodnote 14.platu)
- Garantovaný 13.plat
- Balík výhod (podpora - šport, kultúra, zdravie)
- Zvýhodnené stravovanie
- Vernostný bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk