Projektový manažér IT

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
-Zodpovednosť za realizáciu projektu
-Definícia rozsahu a harmonogramu projektu, vypracovanie podrobných plánov projektu
-Zabezpečenie aktualizácie, sledovanie, poskytovanie informácií o aktuálnom stave
-Prezentácie IT riešení u zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi
-Vypracovanie realizačnej dokumentácie a inej dokumentácie k projektu
-Účasť na implementácii IT riešení priamo u zákazníka
-Aktívna účasť pri tvorbe produktu a riešení heldpesku.
Požadujeme
- minimálne 3-ročné skúsenosti v oblasti samostatného riadenia IT projektov
- skúsenosti s nástrojmi projektového manažmentu
- silné analytické schopnosti a schopnosť efektívne riešiť problémy
- vynikajúce organizačné schopnosti, zatrieďovanie priorít a systematická koordinácia úloh
- komunikačné a prezentačné zručnosti v anglickom jazyku
- komunikácia so zákazníkmi
Benefity
- možnosť pracovať v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí softvérových riešení
- flexibilný pracovný čas, home office, sick days
- HR program
- firemné akcie
- koncoročné bonusy
- účasť na vzdelávacích akciách, konferenciách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk