Fullstack Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 3 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre software house hľadáme fullstack developera, pre rozširujúci sa tím pracujúci na projekte z oblasti telco.

Náplň práce:
- vývoj nových riešení
- údržba a modernizácia existujúcej platformy
- mapovanie dát
- spracovanie webových šablón
- inštalácia a konfigurácia nového softvéru
- testovanie riešení
- zodpovednosť za technickú dokumentáciu
Požadujeme
Požiadavky:
- skúsenosti s vývojom v Jave (Java EE/ Spring)
- skúsenosti s vývojom v JavaScript (React/ Angular)
- prehľad v aplikačných serveroch a webových frameworkov
- znalosť Git/ SVN
- anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia)
Benefity
Benefity:
- vzdelávacie kurzy anglického a nemeckého jazyka
- multisport karta
- sick days
- team building- aj počas pandémie (online)
- pravidelné online cvičenia počas pracovnej doby
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111