Data Scientist

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre spoločnosť so zameraním na machine learning a umelú inteligenciu hľadáme posilu na pozíciu Data Scientist, ktorý bude pracovať na projekte so zameraním na automatický model predikujúci zákonitosti dát a odhaľujúci nedostatky nedostatkov.

Náplň práce:

- návrh dizajnu a vylepšení základných matematických komponentov a jadra
- implementácia stratégií budovania modelov
- testovanie navrhnutých riešení
- práca na riešeniach podporujúcich automatizácie
- modelovanie logiky
Požadujeme
Požadované skúsenosti:
- matematický/štatistický background ALEBO skúsenosti s machine learning
- schopnosť navrhovať a porozumieť algoritmom
- komunikácia v anglickom jazyku na plynulej komunikatívnej úrovni (B2)
- záujem rozvíjať svoje schopnosti

Výhodou sú skúsenosti s:
- Cloud platformami
- Python
Benefity
Benefity:
- kvartálne odmeny
- možnosť vysokej miery home office/ čiastočná spolupráca na remote
- flexibilná pracovná doba
- možnosť práce aj na živnosť/s.r.o.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111